محل تبلیغات شما

در حالات مقدس اردبیلی رحمة الله علیه نقلکرده اند که مقدس اردبیلی یک شب سحر بلند شد دلو را داخل چاه می اندازد و بالا می کشدمی بیند پر از طلا است.

خداوند می خواست او را امتحان بکند. مقدسطلاها را داخل چاه برمی گرداند و رو به آسمان می کند که خدایا احمد از تو آب می خواهدنه طلا. من آب می خواهم که وضو بگیرم و با تو راز و نیاز بکنم.

دوباره سطل را بالا می کشد می بیند طلاست.می گوید خدایا من طلا نمی خواهم،من آب می خواهم. بار چهارم آب در می آید وضو می گیردو برای مناجات می رود. برای او طلا قیمت نداشت.

در جریان دیگری مقدس اردبیلی آخر شب ازکنار حمامی رد می شد دید این حمام دار آتش و هیزم را داغ کرده و نشسته با خدا داردمناجات و درد دل می کند.

خدایا تو را شکر می کنم که سلطان نشدم اگرسلطان می شدم می دانم مسئولیتم زیاد می شد و ظلم می کردم. خدایا تو را شکر که ریاستبه من ندادی.

خدایا تو را شکر که ثروتمند نشدم. چون منگول می خوردم و مال مردم را می خوردم.

خدایا شکر که من وزیر نشدم

خدایا تو را شکر که من استاندار نشدم.

خدایا شکر که مقدس اردبیلی نشدم.

مقدس اردبیلی تا این را شنید تکان خورد.(راه یافتن شرک به دل انسان از راه رفتن مورچه سیاهی بر روی یک سنگ سیاه در دل یک شبتاریک پنهان تر است

مقدس اردبیلی داخل می رود و سلام می کندو گرم می گیرد او هم نمی شناخت که این مقدس اردبیلی است.

مقدس می گوید از چند دقیقه ی قبل اینجابودم صدای مناجات شما را می شنیدم که دعای می کردی خدایا شکر که سلطان و وزیر و اینها نشدم این دعاهایت خوب بود اما یکی هم گفتی خدا را شکر که مقدس اردبیلی نشدم.

می خواهم ببینم که مقدس اردبیلی چه جنایتیانجام داده که شما گفتی الحمدالله که مقدس اردبیلی نشدم. حمامچی گفت: مقدس اردبیلیهم کارش درست نیست.

مقدس گفت: چطور؟ گفت: این هم یک چیزی قاطیدارد شرک و ریا دارد. گفت: یک داستانی برای مقدس اردبیل نقل می کنند می گویند یک شبنصف شب بلند شد می خواست نماز شب بخواند دلو را داخل چاه انداخت طلا درآمد سه بار طلادر آمد داخل چاه سرازیر کرد گفت خدایا من از تو آب می خواهم من با این چیزها گول نمیخورم.

این طور چیزی می گویند درست است؟ مقدس گفت:درست است. (حمام چی نمی دانست این خود مقدس است.) حمامچی گفت: آن وقتی که این جریانبرای او پیش آمد تنها بود یا کسی هم با او بود؟ مقدس گفت: تنها بود. گفت: اگر تنهابود چرا فردای آن روز این داستان در نجف پخش شد.

حتما نشسته یک جا خودش تعریف کرده است

یک حمامچی  مقدس اردبیلی را می گیرد. حواسمان جمع باشد ریا اینقدرریز است.

تجمع بزرگ علما و طلاب در مدرسه فیضیه قم

6 درس بهداشتی ژاپن برای تمام دنیا

6 معما درباره بدن انسان که دانشمندان قادر به توضیح آنها نیستند

مقدس ,اردبیلی ,یک ,خدایا ,نشدم ,شکر ,مقدس اردبیلی ,شکر که ,که مقدس ,را شکر ,داخل چاه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John's site اولاد حاجی عزیز-ouladehajiaziz paikeebubbrep Feels good دفتر امور فرهنگی و دینی شرکت آبفار استان زنجان centckonmunhu آموزش نرم افزار PDMS - E3D - به صورت مقدماتی و پیشرفته. مناقصات و مزایدات به وبلاگ هنری مهردادجعفری خوش امدید * یه آبان ماهی معمولی *